O nas

Nasz Wielki Wybuch nastąpił w 2011 roku, kiedy wystartowaliśmy z realizacją usług pozycjonowania stron internetowych. Wraz z biegiem czasu, tak jak rozszerza się przestrzeń kosmiczna, tak i my rozszerzaliśmy swoje usługi o kolejne elementy digital marketingu. Mimo że posłużyliśmy się kosmiczną metaforą, nie znamy stanu nieważkości. Nieustannie od początku działalności notujemy wysokie wzrosty – projekty naszych klientów osiągają wysokie pozycje, z sukcesami podejmujemy również własne inicjatywy. W przeciwieństwie do dużych agencji, nie ma u nas korporacyjnych zasad. Dla klientów oznacza to niezwykłą łatwość w komunikacji. Rzetelna obsługa klienta, niezwykły profesjonalizm oraz wysokie efekty to cząstki, które są dla nas niczym orbita – wyznaczają nam kierunek. Ułożymy dla Ciebie plan kosmicznej podróży, której celem jest między innymi osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google, zwiększenie świadomości Twojej marki czy po prostu – wzrost sprzedaży.

Kamienie milowe

2011

Start Agencji Interaktywnej jako Pozycjonerzy24.pl

Jako Pozycjonerzy24.pl realizowaliśmy usługę optymalizacji i pozycjonowania stron dla wielu klientów z różnych branż. Nasza konsekwencja w świadczeniu klientom usług na najwyższym poziomie sprawiła, że z biegiem czasu nasze portfolio stawało się coraz szersze.
2011
2014

Rozszerzenie usług na rynki zagraniczne: USA, UK, Rosję i Niemcy

W 2014 roku realizowaliśmy usługi na rynkach zagranicznych - w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Rosji.
2014
2017

Rozbudowa działalności o liczne własne projekty

Rozbudowaliśmy własną działalność o projekty, które są dla nas silnym wsparciem w codziennej realizacji usług dla klientów.
2017
2019

Zmiana marki na Elitarny Marketing

Nasze usługi stały się kompleksowe; dzisiaj realizujemy nie tylko pozycjonowanie, ale marketing internetowy w całości. Zapoznaj się z naszą ofertą i wypełnij brief - zobacz, jakie korzyści da Ci współpraca z nami.
2019

Skontaktuj się z nami